728 x 90

Czy wynajem automatów sprzedających to dobra konkurencja dla stołówki?

Czy wynajem automatów sprzedających to dobra konkurencja dla stołówki?

Praktycznie wszędzie gdzie natężenie ruchu jest duże, można zauważyć automaty z przekąskami, napojami czy gotowymi kanapkami. Osoby pracujące do 12 godzin dziennie, potrzebują energii do pracy, a przede wszystkim przynajmniej jednego ciepłego posiłku dziennie. Firmy chcąc zapewnić pracownikom jak najlepsze zaplecze posiłkowe, decydują się na wynajem automatów sprzedających żywność. Czy zakupy w takich urządzeniach są

Praktycznie wszędzie gdzie natężenie ruchu jest duże, można zauważyć automaty z przekąskami, napojami czy gotowymi kanapkami. Osoby pracujące do 12 godzin dziennie, potrzebują energii do pracy, a przede wszystkim przynajmniej jednego ciepłego posiłku dziennie. Firmy chcąc zapewnić pracownikom jak najlepsze zaplecze posiłkowe, decydują się na wynajem automatów sprzedających żywność. Czy zakupy w takich urządzeniach są tylko przypadkowe, czy może zaspokajają częściej potrzeby użytkowników?

Co oferują automaty z żywnością?

Firmy proponujące wynajem automatów sprzedających, prześcigają się z pomysłami na to, co można w nich umieścić. Odpowiadając rosnącym potrzebom klientów na produkty sprzedawane w automatach, można znaleźć w takiej ofercie m.in.:

  • napoje chłodzące,
  • gorące napoje w tym także zupy,
  • przekąski,
  • kanapki,
  • obiady,
  • produkty BHP i toaletowe.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się maszyny vendingowe z gotowymi posiłkami. Dania takie są codziennie przygotowywane przez firmę cateringową i umieszczane w maszynie. Oferowane posiłki to bardzo dobra alternatywa dla lunchu ze stołówki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie automatyvending.waw.pl.

Co z jakością produktów sprzedawanych w automatach?

Tak jak każdy sklep spożywczy czy restauracja, właściciel powinien dbać o dostarczanie wysokiej jakości produktów oferowanych swoim klientom. Tak jest też w przypadku automatów z jedzeniem. Nowoczesne maszyny z gorącymi napojami, mogą serwować kawę jak z kawiarni, a obiady będą aromatyczne i smaczne jak w domu. Wynajem automatów sprzedających kawę w firmie to lepszy pomysł niż zakup np. kawiarenki, która wymaga znajomości jej obsługi. Ponadto kawa jest przygotowywana z czystej przefiltrowanej wody i świeżo mielonych ziaren.

Czy automaty z jedzeniem mogą zastąpić vouchery na obiad?

Jak najbardziej tak! Najnowsze modele automatów, mają możliwość integracji z systemami wewnętrznymi. Daje to możliwość zakupu wybranego posiłku, używając karty pracowniczej. Jest to szybki i tani sposób na zapewnienie pożywnego cateringu. Tak zautomatyzowana stołówka, najlepiej sprawdzi się w miejscach, gdzie występuje system pracy zmianowej. Dostęp do pożywienia o każdej porze jest bardzo ważnym elementem wydajnej i efektywnej pracy.

Wynajem automatów sprzedających żywność i napoje może z powodzeniem zastąpić pracowniczą stołówkę czy też bufet. Są to urządzenia energooszczędne oraz zajmują mało miejsca. Co najistotniejsze, są samoobsługowe i umożliwiają dostęp do pełnowartościowych posiłków i gorących napojów 24 godziny na dobę. Ponadto serwis obsługujący urządzenia dba o to, żeby produkty były świeże i najlepszej jakości. Czego chcieć więcej? Chyba w tej kwestii pomyślano o każdym szczególe.

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos