728 x 90

Główne zalety wentylacji mechanicznej w domu.

Główne zalety wentylacji mechanicznej w domu.

Aby wentylacja była skuteczna powinna zachodzić bez przerwy. Jej obecność jest szczególnie istotna w pomieszczeniach, w których znajdują się ludzie lub zwierzęta. Dzięki wentylacji w pomieszczeniu jest wystarczająca ilość powietrza. Wyróżnia się kilka rodzajów wentylacji: naturalna, grawitacyjna, hybrydowa i mechaniczna. Ta ostatnia jest sterowaną wymianą powietrza. Rekuperacja – warto! Wśród jej najważniejszych zalet wyróżnia się

Aby wentylacja była skuteczna powinna zachodzić bez przerwy. Jej obecność jest szczególnie istotna w pomieszczeniach, w których znajdują się ludzie lub zwierzęta. Dzięki wentylacji w pomieszczeniu jest wystarczająca ilość powietrza. Wyróżnia się kilka rodzajów wentylacji: naturalna, grawitacyjna, hybrydowa i mechaniczna. Ta ostatnia jest sterowaną wymianą powietrza.

Rekuperacja – warto!

Wśród jej najważniejszych zalet wyróżnia się możliwość oszczędności energii i pieniędzy. Ponadto większa skuteczność w porównaniu z wentylacją grawitacyjną. Oszczędność na ogrzewaniu pomieszczeń dochodząca do 50% w skali roku. Istnieje również możliwość filtracji nawiewanego powietrza. Pozwala to na pozbycie się zbędnych pyłów, zanieczyszczeń i alergenów.

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos