728 x 90

Lodówka nie musi być bardzo droga

Lodówka nie musi być bardzo droga

Zakup lodówki to duży wydatek?. Takie wrażenie można odnieść, wchodząc do marketu sprzedającego sprzęt RTV/AGD i oglądając lodówki wystawione do sprzedaży. Niektóre kosztują nawet kilka tysięcy złotych. Czy planując zakup lodówki trzeba więc liczyć się z taki dużymi wydatkami? Oczywiście nie. Tanie lodówki także są dostępne, tylko nie zawsze łatwe do zauważenia Sklep w widocznych miejscach wystawia popularny

Zakup lodówki to duży wydatek?. Takie wrażenie można odnieść, wchodząc do marketu sprzedającego sprzęt RTV/AGD i oglądając lodówki wystawione do sprzedaży. Niektóre kosztują nawet kilka tysięcy złotych. Czy planując zakup lodówki trzeba więc liczyć się z taki dużymi wydatkami? Oczywiście nie. Tanie lodówki także są dostępne, tylko nie zawsze łatwe do zauważenia

Sklep w widocznych miejscach wystawia popularny i drogi sprzęt

Warto pamiętać o oczywistej zasadzie. W markecie AGD/RTV sprzęt ustawiany jest w sposób nieprzypadkowy. Najłatwiejsze do zauważenia przez klientów mają być te lodówki, które są popularne, w miarę drogie i szybko mają się sprzedać lub sprzedawać w dużej ilości. W każdym sklepie jednak są też tanie lodówki, które nie są eksponowane na sali sprzedażowej. Szukając taniej lodówki, warto więc obejrzeć cały dział z lodówkami. Te najtańsze często są w mniej widocznych miejscach. Niekiedy na sali sprzedaży nie ma ich wcale, nie oznacza to jednak, ze sklep nie posiada ich w swojej ofercie. Aby się o tym przekonać, wystarczy zajrzeć do sklepu internetowego danego marketu AGD/RTV. Nie tylko lodówki są tam w dużo szerszym wyborze. A wiele z nich to lodówki bardzo tanie i warte uwagi. Z reguły takie nie są dostępne we wszystkich sklepach. Trzeba więc dokonać zakupu przez Internet i wybrać opcję odbioru w sklepie. Taka lodówka zostanie szybko do sklepu dowieziona i będzie do odebrania.

Cena lodówki zależna jest od kilku kryteriów

Na cenę lodówki wpływa między innymi jej wielkość. Większe są oczywiście droższe, mniejsze zaś odpowiednio tańsze. Droższe są też lodówki z zamrażalnikiem i nowoczesnymi rozwiązaniami typu „no frost”. Sprawdź lodówki outlet. Zawsze więc trzeba rozważyć czy lodówka danej wielkości nie będzie w danym przypadku za duża. Nieco mniejsza może bowiem wystarczyć i – co ważne – kosztować nawet kilkaset złotych mniej. Oczywiście nie bez znaczenia są akcje promocyjne i wyprzedaże. Ten sam sprzęt w promocji może kosztować znacznie mniej. Warto więc zawsze podpytać, czy dana lodówka za kilka – kilkanaście dni nie będzie w promocji. Pracownicy sklepu chętnie udzielają takich informacji.

Sprawdź także:

Lodówka nowa czy używana?

Tanie lodówki można znaleźć nie tylko wśród nowych. Najtańsze są rzecz jasna używane. Czy używana lodówka może być dobrym wyborem? Jeśli jest sprzedawana przez sprawdzoną firmę i oferowana choć z krótką gwarancją, to często tak. Zakup takiej, która nie ma gwarancji, a tym bardziej używanej lodówki mniej znanej firmy, może okazać się stratą pieniędzy. Jeśli bowiem taka lodówka ulegnie awarii – a ryzyko tego jest duże – naprawa będzie znacznym, wydatkiem, jeśli rzecz jasna będzie możliwa. W wielu przypadkach bowiem jest ona niemożliwa lub nieopłacalna. Lepiej więc stawiać na nowy sprzęt bo wśród nowych lodówek można znaleźć atrakcyjne cenowo. Nowa i objęta gwarancją, z pewnością przez długi czas będzie działać bezawaryjnie.

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos