728 x 90

Unikatowe pióro wieczne Urban Classic Muted Czarny Gt

Pióro wieczne urban classic muted czarny gt – najwyższa jakość wykonania Pióro wieczne Urban Classic Muted Czarny Gt to zupełnie nowe i innowacyjne spojrzenie na klasyczne i uwielbiane produkty linii Urban. Nowa odświeżona odsłona sprawia, że oderwanie wzroku wydaje się czymś zupełnie niemożliwym. Niepowtarzalny design w połączeniu z dynamicznym, ale ponadczasowym wykończeniem sprawiają, że dzięki

Pióro wieczne urban classic muted czarny gt – najwyższa jakość wykonania

Pióro wieczne Urban Classic Muted Czarny Gt to zupełnie nowe i innowacyjne spojrzenie na klasyczne i uwielbiane produkty linii Urban. Nowa odświeżona odsłona sprawia, że oderwanie wzroku wydaje się czymś zupełnie niemożliwym. Niepowtarzalny design w połączeniu z dynamicznym, ale ponadczasowym wykończeniem sprawiają, że dzięki temu artykułowi piśmienniczemu możliwe jest wyrażenie swojego indywidualnego i zupełnie niepowtarzalnego stylu. Linia ta zupełnie nieprzypadkowo stworzona została z myślą o osobach odważnych, charakternych, a także wszystkich tych, którzy nie boją się życia i stawiania czoła kolejnym wyzwaniom. 

Oferowane przez nas pióro wieczne Urban Classic Muted stanowi swoistą mieszanką klasyki i prostoty czarnego matowego koloru z niecodziennymi i odważnymi złotymi elementami i wykończeniami. To wszystko w połączeniu z proszkowaną powierzchnią i polerowanymi wykończeniami całości pozostawia niepowtarzalne doświadczenia wizualne. Na tym etapie warto wspomnieć również o tym, że pierścienie wykonane są ze stali nierdzewnej o chromowanym wykończeniu. Jeżeli chodzi o korpus i nasadkę pióra Urban Classic Muted, to te wykonane zostały z wysokiej jakości mosiądzu lakierowanego czarnym lakierem. Z kolei cala sekcja przednia wykonana jest z czarnego tworzywa sztucznego, które stanowi doskonałe dopełnienie, spójność i zwartą całość. Pióro perfekcyjnie współgra zarówno z nabojami, jak i z tłoczkiem napełnionym atramentem. Precyzyjna końcówka pisząca wkładu pozwala mknąć po papierze lekko i płynnie pozostawiając wyrazistą, regularną linię.

Niezawodność w każdym calu

Proponowane przez nas pióro wieczne zamknięte jest w eleganckim pudełku prezentowym, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako upominek wręczony bliskiej osobie. Zależy Ci na wykonaniu spersonalizowanego graweru? Jest to oczywiście jak najbardziej możliwe. Tekst tabliczki należy wpisać w uwagach zamówienia. Pragniemy przypomnieć jednocześnie, że grawer może być zupełnie dowolny. Interesuje Cię napis, symbol, logotyp lub grafika, nadające całemu sprzętowi zupełnie nowy i niepowtarzalny charakter? Wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie! Tak spersonalizowany prezent bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej , a jak wiadomo – małe rzeczy zawsze cieszą najbardziej. 

Niezawodne pióra wieczne i wiele innych 

Oczywiście niezawodne i cenione na całym świecie pióra wieczne to tylko nieliczne artykuły piśmiennicze, jakie posiadamy w ofercie naszego sklepu internetowego. Znacznie bardziej interesują się wysokiej jakości długopisy, a może gotowe zestawy prezentowe, które z łatwością zabierzesz ze sobą w nawet najdalszą podróż lub podarujesz bliskiej sercu osobie? Serdecznie zapraszamy! 

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos